Modele fustane mbremjesh

B Fustane me Qera Anja adresa: Tirane, babrru Rruga demokracia ose Rruga qe te con te kafja e rremes Pran karburant kastratit. Nr tel 0685563685. What`s App 0685563685… B Fustane me Qera notre boutique en ligne 👗 porosisni en ligne 🙌🏻… B Fustane me Qera Kristi ✂ 👗🎀 adressa: UNAZA e re perballë karburant kastratit Tél: 069 399 6934 @atelie_kristi orari: 09:00-18:00… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… B Fustane me Qera 💃🏻 “fustane me Qera” 💃🏻 10:00-20:00 Hena-diele 📲 + 355 69 213 6087 ADR: 100 Metra nga Ura e nisherakut dhe “UET” (perballe) ngjitur me Lule Mansaku… B Fustane me Qera adresa: “sheshit Wilson” Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari 🕧: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr. Tél 📞: 0695333365… B Taverna klajren, restoranti me i ri ne Tirane i Cili Merret me organizime festash te ndryshme Duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund.

muzike Live, DJ, karaoké, dhe surpriza PA fonds per ta Bere diten tuaj te paharrueshme. parimi Jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne… B perzgjidhni viseur 15 fustanet Tona, fustanin e bardhe me te bukur qe Ju pershtatet, me cmimin me te mire ne Treg. … Ekipi ynë Kreativ do të ndërtojë një événement që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson marque-i juaj. B Ju ftojme te perzgjidhni viseur dekoret me te bukura per Festen tuaj. nisine nga 20 000 Lek de cmimet. larmishmeri zgjedhje, STAF i mire organizuar, ndricim Profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo Daten tende te Festes.

eksperienca Jone 10 vjecare na ka dhene besimin perte QENE te sigu… Ne e dimë se sa e rëndësishme është Dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto Momente kulmore, planificateur de mariage shënohen nga një, një Photobook dhe njerëzit tuaj të dashur. B Perla collection robes 👗 fustane me Qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸. 💃🏻RRG. “Elez ISUFI”, te Ura e institutit, 200M Poshte karburant dakut, Rruga per paskuqan. 📞 0686240170… B Rezervo dekorin e dasmes tende Duke filluar nga 60 000 Lek.

rezervime te Herme me CMIME speciale. … Burimi i parë është ideja-sepse është pjesa e parë në Funksion të një eventi Unik, si pothuajse të gjitha eventet Tona të personalizuara. Événements de classe është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të Errësira tipologjive të eventeve. B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja… B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… B WhatsApp 0696839117 ndodhemi në laprakë, Tiranë.

Rruga: Ibrahim pashë bushatlliu në Krah të majtë të Gjykates administrative dhe afër spitalit të Traumes (ushtarak)….